Ο Μάνος Κοντοπόδης άνοιξε ένα νέο κατάστημα απέναντι από τον Ο Πλάτανο και πουλάει αυθεντικά ρούχα και πολλά έργα τέχνης και κοσμήματα. Αφού επισκεφθείτε το μαγαζί του μπορείτε να πιείτε ένα ποτό στην άλλη άκρη του δρόμου!
Ο Μάνος Κοντοπόδης άνοιξε ένα νέο κατάστημα απέναντι από τον Ο Πλάτανο και πουλάει αυθεντικά ρούχα και πολλά έργα τέχνης και κοσμήματα. Αφού επισκεφθείτε το μαγαζί του μπορείτε να πιείτε ένα ποτό στην άλλη άκρη του δρόμου!